وَأَنزَلنَا الحَدِیدَ فِیهِ بَأسٌ شَدِیدٌ وَمَنَافِعٌ لِلنّاسِ

و آهن را نازل کردیم که در آن نیروی شدید و منافعی برای مردم است .

سوره حدید آیه 24

 

صنایع پروفیل سیناشرق

شرکت صنایع پروفیل سیناشرق در سال 1380 تاسیس و فعالیت خودرا به عنوان بزرگترین تولید کننده مصنوعات صنعتی لوله، قوطی، پروفیل و قطعات صنعتی در شرق کشور در زمینی به مساحت شش هکتار آغاز نمود.

شرکت صنایع پروفیل سیناشرق هدف خود را صادرات محصولات متنوع مطابق با استانداردهای جهانی و قیمت های رقابتی تعریف کرده که این امر برای کشورهای افغانستان و آسیای میانه مخصوصا ترکمنستان با توجه به هزینه‌ی کمتر کرایه حمل کالا دارای مزیت بالاتری می‌باشد.

شرکت صنایع پروفیل سیناشرق با شعار «کار زندگی است» همواره خودرا ملزم به رعایت حقوق مشتریان دانسته و تمام سعی خودرا جهت رسیدن به تعالی سازمانی در تمامی زمینه‌ها به کار بسته و امیدوار است با رضایت مشتریان نقش موثری در توسعه و آبادانی ایران عزیزمان داشته باشد.

 

فرآیند تولید

با استفاده از فرایند شکل دهی غلتکی سرد که روشی پیوسته برای ایجاد خم های متوالی در نوار فلزی می باشد می توان بدون ایجاد تغییر در ضخامت ورق و با عبور آن از مجموعه غلتکهای دوار شکل مقطع مورد نظر را تعیین نمود.

در این فرانید با شکل دهی فلز در حالت سرد نوار ورق به پروفیل با سطح مقطع یکنواخت تبدیل می گردد. عمل شکل دهی با حرکت دادن نوار فلز از بین مجموعه غلتک هایی که به صورت پی در پی روی شافت های دستگاه نصب شده اند انجام می شود. هر مجموعه غلتک مقداری از عملیات شکل دهی را انجام می دهد تا سر انجام پس از عبور از آخرین مجموعه شکل مقطع مورد نظر حاصل گردد.

 

خدمات بی نقص

رضایت و تداوم ارتباط مشتریان سیناشرق در سالهای متمادی بیانگر خدمتی در خور و مستمر بوده و هست.

بالاترین استاندارد

دریافت گواهی نامه های معتبر تولیدی و مدیریتی از مراجع ایرانی و بین المللی بیانگر کیفیت تولیدات این مجموعه است.

تیم حرفه ای

از افتخارات سینا شرق همکاری با تیمی متخصص است که در کنار سابقه فعالیت و دانش مدیران مجموعه تیمی حرفه ای ساخته شده است.

 

گالری محصولات

«کار زندگی است»

کیفیت بالا به همراه کادری مجرب با تجربه و اعتقاد به اصول مشتری مداری از  نقاط برجسته این شرکت در زمینه تولید و فروش محصولات می باشد تا بتواند بهترین عملکرد را در توزیع کالا در بازارهای داخلی و خارجی داشته باشد.