درباره‎‌ی ما

شرکت صنایع پروفیل سیناشرق

شرکت صنایع پروفیل سینا شرق در سال ۱۳۸۰ تاسیس و فعالیت خود را به عنوان بزرگترین تولیدکننده مصنوعات صنعتی لوله، قوطی، پروفیل و قطعات صنعتی در شرق کشور در زمینی به مساحت شش هکتار آغاز نمود.

ماموریت

شرکت سینا شرق به منظور دستیابی به اهداف کوتاه مدت خود در توسعه و همکاری های تجاری، علمی و فن آوری، صنعتی و اقتصادی  و اهداف دراز مدت برای همکاریهای بین المللی برنامه ریزی و اقدام کرده است. این شرکت موظف است علاوه بر پیروی از اصول تجارت بین الملل و پایبندی به مقررات و قوانین مصوبه تجاری هرکشور بطور مجزا، در حفظ اسرار مشتریان و ارائه خدمات و سرویس ها بر اساس اصل مشتری مداری عمل نمایید. در راستای اجرای ماموریت سازمانی، خودرا متعهد به افزایش مستمر رضایت مشتریان از طریق ارائه کیفیت مطلوب، رعایت استانداردها، تحویل به موقع، نوآوری و قیمت های رقابتی، به عنوان شریک راهبردی آنها می داند و برآن تاکید دارد.

 

 

 

مشتری‌محوری

برای درک نیازها و خواسته های بازار، ما همیشه از نگاه مشتری به مسائل نگاه می کنیم. در طراحی و بهبود خدماتمان، نیازهای مشتریان در اولویت است.

شفافیت

ما همواره با کم کردن از پیچیدگی‌ها و ارزش دادن به سادگی و ارتباطات شفاف بین شرکت و مشتریان، عمل می کنیم.

مسئولیت‌پذیری

ما همیشه مسئولیت کاستی‌ها را می‌پذیریم و در جبران و بهبود مستمر آن قدم بر می‌داریم. همواره سعی داریم برای مشکلاتی که از آن ها باخبریم راه حلی ارائه نماییم.